| TheExpert01 a întrebat:

am 2 intrebari:1.cine stie niste jocuri gen perfect world mt2 4s? 2.Sau niste server bune private mt2 sau 4s? La mt2 cel putin 500% ratele si sa mearga iar la 4s cel putin 100% Prima intrebare e mai importanta decat a doua cine raspunde cel mia repede si bun raspunsu are funda si toti care raspund vor primi cate un vottttttt! Plzzz raspundeti repede!

1 răspuns:
| anamarya2 a răspuns:

Pai incearca metin 2 black magic in asta intr-o ora o sa cresti lv 30 sau chiar mai mult si downworld e tare si eu ma joc ourworld putem fi prieteni avatarul meu de pe ow se numeste alicesweet si e lv 36 mult noroc sper ca ti-am fost de folos :*