| Alexkingdrift a întrebat:

Am auzit ca nu mai avem voie sa mai descarcam nimic ca s-a creat un proiect cu stoparea piratarii (S. O. P. A... P. I. P. A). spuneti-mi deja este valabil la noi in Romania sau va fi in viitor. Daca stiti spuneti si mie o data daca se va adauga proiectul asta in viitor. Funda

1 răspuns:
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

În Europa este numit ACTA, şi a fost deja semnat de noi şi alte 30 de ţări.La noi a fost semnat de Boc,care nici măcar nu ştia ce semnează, cu uşile închise, noi neavând habar.