| Generation22 a întrebat:

Sall TpU!
Am cautat pe google moduri de a face PC-ul ( respectiv windows 7 ) sa se miste mai repede... si am vazut ca daca ii dai pe proprietati my computer la advanced setting daca ii dai pe Adjust for best performance PC-ul se misca mai repede dar numai ca bara de jos si alte chestii apar mai patratoase cum pot face sa apara ca la windows 7 dar sa fie bifat tot adjust for best performance?

1 răspuns:
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu poti. Iti scoate optiunea "Aero". Daca o bagi la loc va merge iarasi greu computerul. Singureele lucruri la care poti umbla sunt: placa de baza, procesorul, memoriile si HDD.