| Generation22 a întrebat:

Sall TpU! Cine imi poate spune si mie cateva moduri de a rula PC mai repede ( Precizez ca am Windows 7 ) dar in afara de Adjust for best performance ca am bifato deja si fara sa devirusez PC-ul deoarece am scanat cu malware bytes si kaspersky si nu a detectat nimica alte moduri big grin

1 răspuns:
| AndreiIonutDragos a răspuns:

My computer ---> click dreapta pe o partitie --> proprietati --> instrumente --> defragmentati acum --> defragmentati. Sper ca ti-am fost de foloswinking