| Ardimax a întrebat:

am cumparat o unitate Pc de la cineva cand am probato la el a mer si cand am ajuns la mine acasa am lasat-o putin sa se dezabureasca si am bagat-o in priza unitatea se aprindea dar nu se vedea nimic la monitor ce are asteptsfaturile voastre dau funda pentru cel mai bun raspuns

1 răspuns:
| SilviaDulcik a răspuns:

Posibil ca ai facut cumva un scurt pe la placa de baza cand ai bagat toate mufele in el. Ai bagat mai intai alimentarea la sursa?