| Rey991 a întrebat:

Am luat de la un prieten o unitate, si când am probato la el funcționa, cand am ajuns acasă am aranjat tot dar nu pornea, cred că e de la priza, ce pot face? Că l-am dus inapoi la el si funcționa, si cand il pun la mine nu funcționează.

Răspuns Câştigător
| octav005 a răspuns:

Pai ai incercat sa bagi altceva in priza ta? merge?
poate nu sunt contactele bune la priza si nu fac atingere cu stecherul unitatii.
s-au este posibil sa nu ai din retea acei 220v cat este nevoie.

| Rey991 explică (pentru octav005):

Am rezolvat, era de la sursa, nu am dat-o pe ON, dar mersi oricum.

1 răspuns: