| zelow1234 a întrebat:

Am cumparat recent Fifa11 pe Playstation3 si as dori sa stiu cum se face "Rabona Flake si Rabona Shot " PS:Am Joystick classic

Răspuns Câştigător
| sanki a răspuns:

Salut. aici le ai pe amn2 http://www.youtube.com/watch?v=uLRBn4-uFJQ doar sa stii unpic de egleza :P bft ~! o si funda?

3 răspunsuri:
| adytzaPtk a răspuns:

Lasa-mi id de de ps3 sau adauga-ma tu : THRILLERMAN11111. SALUT!

| zelow1234 explică:

laughingMersi mult, am gasit de mai mult timpwinkingdar am fost plecat din tara! happyPoate ne intalnim la un meci odata! Salut!

| sanki a răspuns (pentru zelow1234):

Npcwinking as vrea sa facem 1 meci.dar n-am ps3 sad momentan joc pe gameranger