| corina_7558 a întrebat:

am nevoie de un mic ajutor.deci.cei care stiu site-ul http://www.cool-itv.net este un site unde te uiti la posturi tv online.si problema mea consta in urmatoarea.deci sunt unele posturi in care se incarca maxim, dar nu imi apare postul.in loc de post este negru desi ar trebui sa arate ceva.cum ar fi reclame sau filme si diferite documentare ca la tv. ce as putea face ca sa ma uit online la posturi.plizzz ajutati-ma.Va rog, cel mai bun raspuns va primi funda.

5 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ce browser folosesti pentru cool - itv.net? Sonor ai dupa ce se incarca la maxim?

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru corina_7558):

Si pana la urma ce browser folosesti? Mozilla, Opera, Chrome, Internet Explorer...

Răspuns utilizator avertizat
| neluL a răspuns (pentru corina_7558):

Conexiunea minima necesara este de 2 Mbps viteza internet. Verifica viteza aici http://speedtest.net/
Apoi descarca si instaleaza tot din pagina de AJUTOR si ai grija sa activezi si ACTIVE-x Control pentru activarea pluginurilor instalate.