| hopaiaca a întrebat:

Salut,
stie cineva cum as putea pune de pe acest site: www.cool-itv.net (sau de pe altul) cateva posturi tv (3-4) la mine pe site?

mersi mult!
FUNDA!

1 răspuns:
| alexmovila a răspuns:

Poti pune un fost film de pe Kanal D numit Ezel,Schimb de mame pe Prima TV si trasnitii,pe desene multora le plac desene mai vechi cum ar fibig grinragon ball Z,Dragon ball GT,Dragon ball Kai, Dragon bal AF, Dragon ball (asteas toate cate 200 de episoade fiecare) si naruto si naruto shipuden
cam astea ar fi toate
PS:pune multe seriale si pune cate un episod 2 pe saptamana sa ii ti in suspans sau pe zi cate 1
Funda pls