| MajorKing a întrebat:

am nfs undercover si merge prin reluare nu stiu ce are ca un videoclip pe youtube cand se incarca de azi pe maine procesoru ii sempron LE-145 Box placa vidio GeForce 210 1GB Gddr3 64bit. rami 4gb ddr3 1333MHz zepelin sau asa ceva si windows xp sp3 pliz?puppy dog eyes

7 răspunsuri:
| FlorinDiablo a răspuns:

Placa video e praf e pe 64 de bits de aia iti merge prost ia-ti macar una de 128 sa iti mearga decent!

| VanHelsinG007 a răspuns (pentru FlorinDiablo):

Va contrazic.am 4gb ram, procesor Intel dual core, nVIDIA gt 210.imi merge pe 1920x1080.detalii date la maxim.(monitor full hd)

| FlorinDiablo a răspuns (pentru VanHelsinG007):

Rezolutia e data de memoria ram a placii video insa fps si milioanele de culori sunt generate de bits.

| MajorKing explică (pentru FlorinDiablo):

Mersi dar tot la fel imi mergea hai poate mergea cu o idee dar nu nu stiu ce...

| DannaK a răspuns:

Da rezolutia mai mica

| CatalinAlexandru28 a răspuns:

Uite cerintele jocului:
Cerinte minime
OS: Windows XP/Vista
Processor: Pentium 4 @ 2.8 GHz or Equivalent (3.0 GHz on Vista)
Memory: 1 GB
Hard Drive: 5.5 GB Free
Video Memory: 128 MB with Pixel Shader 2.0 Support (nVidia GeForce 6500/ATI Radeon 9500)
Sound Card: DirectX Compatible
DirectX: 9.0c
Keyboard & Mouse
DVD Rom Drive (8X)

Poate ghz sunt putini la procesor si trebuie sa ai la nfs undercover 2.8 ghz
FUNDA?

| MajorKing explică:

De fapt acum meam dat seama este windows-ul si ceva virusi dar nu pot sa il reinstalez pana nu se scoate gta 4... tonguebig grin