| SurubeL a întrebat:

Am o intrebare. Am jocul 3D Instructor. Si cand intru in joc aleg masina si traseul si cand vreau sa pornesc masina nu imi porneste crying...si nu imi dau seama cum sa o pornesc. Adica sa merg cu ea. sad...Va rog TPU ajutati-ma!
DAU FUNDA!

14 răspunsuri:
| Ronaldoo a răspuns:

SurubeL te rog ajuta-ma si eu am jocu asta tu cum ti l-ai instalat eu l-am instalat intru in joc aleg masina si traseul si apoi ma scoate din joc si nu stiu cee te org mult ajuta-ma ca o sa iti dau funda te org mult ajuta-ma am nevoie!

| Ronaldoo a răspuns:

SurubeL Te rog mult ajutam,, am si eu jocu asta si cand intru in joc imi aleg masina si terenu dar apoi cand dau sa pornesc ma scoate din joc si scrie nu stiu ce te rog mult ajuta-ma o sa iti dau funa+vot!

| Ronaldoo a răspuns:

Ma ajuti?

| SurubeL explică (pentru Ronaldoo):

Ma da-mi da-mi add "sko_bloo" si vb p mess. K e cam mult de explicat. Da inca nu am aflat cu sa pornesc masina. Adica sa plec dp loc cu ea waiting

| Ronaldoo a răspuns:

SurubeL daca o sa intri pe mess si o sa ma ajuti sa il instalez o sa te ajut si eu sa iti pornesti masinahappy

| SurubeL explică (pentru Ronaldoo):

Ce id ai ma?

| SurubeL explică (pentru Ronaldoo):

K eu acum st p mess, dar cate o data stau p inv! hai intri?

| Kenzorel112 a răspuns:

Masina o pornesti cu e si bagi in viteza cu w sau viteza 1, 2, 3, 4, 5. trebuie sa scoti frana de mana de pe space si sa iti pui centura de pe f. Bafta

| Dragosidv a răspuns:

Salut, stiu eu. Prima data ai o licenta de nu stiu cate ore. Ca sa te a joci trebuie sa faci prima mapa cu jaloane aia. Bafta, cred ca am fost de folos=]]! BAFTA

| SurubeL explică (pentru Dragosidv):

Ma da nu stiu sa o pornesc omule! sad Zimi cum sa plec de pe loc cu ea. Sau da-mi un id de mess de al tau si mai vb. Uite ID meo e "sko_bloo" add me sa vb.winking

| georgica24 a răspuns:

Cand intri sa te jocu apesi pe "E" ca sa pornesti masina apoi pe "SPACE" ca sa opresti frana de mana si apoi apesi pe "SAGEATA JOS SI W" ca sa schimbi viteza SAU doar pe "W"

| GogutzAndrei a răspuns:

Trebuie sa apesi pe "E" pentru a porni motorul, apoi apesi pe "SPACE" pentru a trage frana de mana.Pentru a schimba vitezele apesi "W" si "S".

| Tudor_Sorin_1994 a răspuns:

Ai incercat sa apesi pe ''e''? asa se porneste sa schimbi viteza ''w'' sau sageata de jos si space pentru a opri frana de mana

| trdhd a răspuns:

Nici mie nu-mi merge am incercat pe toate butoanele posibile si am incercat si sfaturile voastre dar nu-mi merge