| DaVà a întrebat:

Măi am si eu o problema cu nfs SHIFT al meu:intru in el, dau la curse, aleg curssa, aleg masina, cursa porneste, merg cateva sute de metri se jocul se inchide singur! Asa face mereu! Ajutati-ma si pe mine funda

6 răspunsuri:
| mrclaust a răspuns:

Nu iți rezista placa video sau cularele... Am pățit și eu

| DaVà explică:

Ba rezista placa video ca l-am mai jucat si asta-vara pe acest calculator!

| DaVà explică:

Nu mere nici cu alt crack! Si app cand imi apar aia ce verifica masina, intre picioarele lu unu e un extintor multicolor sau ceva, care se misca odata cu ala!

| CAMIOANIEEE a răspuns:

Stiu eu ce s-a intamplat,ai luat o versiune care ii lipseste un fisier din joc, dintr-un folder cars, data sau nu mai stiu care, ia alta versiune, stiu ca intrebarea e veche(23 decembrie 2010)dar sper c-am fost d-ajutor, app asa mi s-a intamplat si mie. funda?

| Soryn14 a răspuns:

Incerca sa schimbi Crack-ul

| andualex97 a răspuns:

Chiar nu stiu sad!