| Maryo_Mario_1993 a întrebat:

am o intrebare am mai pus-o dar tot n-am reusit sa fac misiunea CEZAR VILPANDO trebuie sa sari cu masina si eu nu pot si am apasat pe numere am facut tot ce zice si sare masina OK dar numi zice acolo decat prea incet

1 răspuns:
| hummmer a răspuns:

Ţine degetele pe taste şi ochii pe monitor, apeşi când săgeata albă intră în cerc. Nu te uiţi după taste, puţină practică şi treci.
Ar mai fi şi tastatura ta, poate reacţionează mai târziu. Pune alta de probă şi vezi dacă e mai rapidă.