| Maryo_Mario_1993 a întrebat:

Buna TPU am si eu o intrebare La GTA SAN ANDREAS ce trebuie sa fac la misiunea CEZAR VILPANDO ca imi zice asa tineti apasat pe 1 si dati din sageti fac toate acestea si masina tot nu sare adica numi zice decar mai incearca sad ce sa fac dau fundawinking

4 răspunsuri:
| Uraniu a răspuns:

Trebuie sa folosesti tastele numerice din dreapta.
http://en.wikipedia.org/wiki/File:Numpad.svg

| Maryo_Mario_1993 explică (pentru Uraniu):

Stiu asta dar ce numere trebuie sa folosesc?
?

| Uraniu a răspuns (pentru Maryo_Mario_1993):

Pai... 4 la sageata in stanga, 6 in dreapta, 8 in sus si 2 in jos. Ma indoiesc ca pe tastatura ta nu apar si sagetelele alea cand te uiti pe 2, 4, 6 si 8.

| AgentKiller22 a răspuns (pentru Uraniu):

(tot eu sunt maryo dar pe alt cont) aaaaa da acu stiuwinking mersi