| Maryo_Mario_1993 a întrebat:

Buna,TPU am si eu o intrebare legata de GTA SAN ANDREAS cum pot sa trec de misiunea cu Cezar Vilpando sau cum era numele nu mai stiu sigur CA IMI CERE SA APAS SAGETILE SI SA TIN APASAT IN ACELASI TIMP PE 1 NUMAR am facut acestea si tot nu mi spune bravo imi zice mereu LATER SAU PREA INCET SI CHESTII AM VAZUT CA MISIUNEA E USOARA SI CHIAR VREAU SA TREC DE EA va rog ma ajutati?

Răspuns Câştigător
| hummmer a răspuns:

Apeşi pe sus-jos-stânga-dreapta(sau tastele numerice din dreapta tastaturii), fiecare cum apare pe ecran, în momentul când săgeata din joc intră în cercul alb.

| Maryo_Mario_1993 explică (pentru hummmer):

Hummer eu sunt baiatu care a intrebat unde e padureawinking iti mai dau odata cerere de prieteniewinking

2 răspunsuri:
| Antoni0 a răspuns:

Nu stiu exact al catelea e San Andreas, dar uite niste parole pentru GTA3. iti afiseaza si parole pentru PC si pentru PS2: http://windowsgeek.info/parole-gta-3-pc-ps2-8658.php