| anonim_4396 a întrebat:

am o intrebare: De curand mi-am instalat un windows si un driver dar celelalt driver (ati radeon) cand il instalez nu mai mere windows asa ca mi-am luat un de pe net l-am instalat am dat restart dar nu mere nu are efect de ce?(am verificat placa si e fixata bine)

5 răspunsuri:
| dyoda a răspuns:

Spune cum se numeste placa, seria si ce windows ai.

| Amplifier a răspuns (pentru dyoda):

Pai pe CD de la driver este asa : SaPPHIRE Ati Radeon graphics
Catalyst driver suite version 8.1

| Amplifier a răspuns (pentru dyoda):

Pe cd de la installer scrieL SAPPHIRE
ATI RADEON FRAPHICS si CATALYST DRIVER SUITE verison 8.1

| Amplifier a răspuns (pentru dyoda):

Windows xp

| dyoda a răspuns:

Uita-te pe placa aia video si trebuie sa ai o serie pe ea. asa o sa vedem ce driver iti trebuie.