| Amplifier a întrebat:

De curand mi-am reinstalat windows-ul (xp) si am o problema cand instalez driveru de la placa video, nu se potriveste cu windowsu-ul pana acum am luat unul de pe net (http://sites.amd.com/us/game/downloads/Pages/radeon_xp-3 2.aspx)
si acum cand il instalez nu functioneaza nu mere nici youtube, nu stiu ce model e placa video exact pe cd scrie ati radeon graphics Catalyst driver suite version 8.1 (daca mai trebuie informati pentru rezolvarea problemei ceretimi) plizz ziceti-mi ce sa fac stau 1 sec sa dau pagina in jos Dau funda

Răspuns Câştigător
| hashu1985 a răspuns:

Trebuie in pricipiu sa vezi ce placa e si exact producatorul ei dupa care cauti driverele p site-ul producatorului, am patit asa la o placa Ati produsa de Asus, pana n-am luat driverele de pe asus.com nu a vrut sub nici o forma sa functioneze in parametrii.

| Amplifier explică (pentru hashu1985):

Ms mult chiar a mers

| hashu1985 a răspuns (pentru Amplifier):

In general cand ai problema cu orice componenta periferica ce nu vrea sa-si ia automat driverele sau ti-se pare ce nu functioneaza in parametrii...cauti pe site-ul producatorului driverele pentru exact produsul acela, poa sa fie acelasi model dar revizii diferite, mare atentie!