| Agentul01 a întrebat:

am o intrebare legata de paysafe, mai repede de steam. vreau sa imi cumpar niste jocuri de pe g2a dar nu stiu stiu ceva.
daca fac paysafe de 25 lei iar jocurile mele in total costa 25, (15, 30,50, etc ) lei pot cumpara? eu stiam ca nu poti lua cu paysafe de 25 lei ce este peste 25 le adica 26, 27 lei
DAU FUNDA UNUI RASPUND CORECT

Răspuns Câştigător
| Tudosa_Simi_1997 a răspuns:

Nu, nu poți, trebuie să pui mai mult cum ar fi jocul e 26 lei, tu trebuie să pui 50, este foarte nașpa așa, sau mai poți plăti cu cardul

1 răspuns: