| MrCosulea a întrebat:

..crying. Am o problema:Cand intru pe un joc cu imagine mare si cand ies imi apare o bara neagra groasa in stanga. Daca e de la monitor, ce trebuie sa fac? Si inca ceva.Atuncea cand dadeam restart disparea bara.Acum nu mai dispare.Am si reinstalat windowsul si tot nu stiu ce are.
Cea mai mare funda din lume cine raspunde bine!

1 răspuns:
| kyDoOx a răspuns:

Pai poate ai facut uh ceva. poate te ajuta am patit si eu ceva "similar apasa clik si muto in mislocul ecranului bara dk poti si dai "X" sa iesi succes poate te ajuta
mie mi s-a intamplat si nu o mai amhappy