| DzEk0 a întrebat:

am o problema cu switchbotul. imi da o eroare themida. cand dau ok scrie ceva in germana. mai scrie fehler:1114 ma puteti ajuta va rog? pana aucm 2-3 zile imi functionase bine switch bot. Funda

2 răspunsuri:
| r0bert98 a răspuns:

Nus ce switch ai. Cauta pe google switchboot by umpublished. Dai la videoul de pe yt in eng si dai downlaod ca ai linkk. il fol pe toate server si ftt bun

| Miezuuuuuuuu a răspuns:

Salut, si eu am avut aceiasi problema... faza este ca ti s-a sters un fisier din folder. Incearca sa-l descarci din nou si sa-l pornesti direct din arhiva big grin.