| darkrobi a întrebat:

am o problema
de o saptamana m-am apucat de counter stricke 1, 6... deci intru pe joc imi aleg un server iar dupa imi aleg caracterul cand incepe runda imi arata acel cos apas B dar nu-mi intra meniul de buy sa-mi iau arme bune ce sa fac?(funda)

Răspuns Câştigător
| PsihinG a răspuns:

Uita-te la options la cs acolo dai pe keyboard si vezi ca e acolo buy s-ar putea sa nu ai tasta pusa, vezi acolo si daca nu ai pune-o tu.

3 răspunsuri:
| robertino87 a răspuns:

Salut. Iti recomand sa intalezi http://store.steampowered.com/, ai acolo in dreapta sus un buton cu verde. Dupa ce instalezi va trebui sa cumperi jocul Counter strike, max 10 euro + TVA te costa.
De ce spun asta, pentru ca si eu cand am inceput sa joc ma confruntam cu aceeasi problema. Este singura varianta care nu iti va da durere de ca***ca ai nelamuriri imi scrii aici

| darkrobi explică (pentru robertino87):

Sry era altceva dar mersi de raspuns P.S chiar daca era asa nu trebuie sa-mi cumpar steam ca am deja