| Mihai_Vicentiu_Bogdan_1980 a întrebat:

Am o problema la cs 1.6 inainte mergea bine acum cand intru se aude sunet in reluare si imagine nu este. Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Mirel4412 a răspuns:

Instaleaza-l din nou.

| Panturu_Gabriel_1995 a răspuns:

Încearcă reinstalarea jocului, în cazul în care-l ai luat de pe net. Dacă îl ai cumpărat pe steam, încercă verificarea fişierelor: Steam/Colectie/Counter-strike 1.6/click dreapta/setari avansate/fisiere locale

| Mihai_Vicentiu_Bogdan_1980 explică (pentru Panturu_Gabriel_1995):

Mersi de ajutor dar era problema black screen man uitat pe ytb am rezolvat