| Radu_Cristian_1995_dFJR a întrebat:

Am o problema.....am un microfon...dar se aude in reluare.....are lag....am incercat sa bag mai multe drivere....programe ptr sunet da nu am reusit sa il fac....are cineva vreo salvare pentru mine? inafara sa schimb placa de sunet...multumesc anticipat!

1 răspuns:
| Stavi_Alex_1987 a răspuns:

Cauta driver ASIO. Dar nu cred ca o sa mearga. Schimba placa. Daca folosesti mic'ul pentru muzica, dau eu una: 150lei M-audio Fast Track II. https://www.youtube.com/watch?v=WO0Clw88aes