| Pr0Nike a întrebat:

Am o problema, la cs admini imi fac poze ca zic ca am "wall" si cand am id lor stiti si voi pun pozele akl unde vorbesc eu cu el pe mess si nu le apar si zic ca le modific am auzit ca e problema la yahoo cum o rezolv! Funda! Id meu de mess : clau_clau990

2 răspunsuri:
| Sorinutsu a răspuns:

Salut, am fost admin 1 an pe server full 32/32, iar cand ai wall si modifici se cunoaste lejer, insa poate vor sa scape de tine, dar trimite poza, nu o pune cu share si atunci le inchizi gura, bafta la hs big grin

| Pr0Nike explică (pentru Sorinutsu):

Ma eu nu stiu cum sa le modific dar problema e ca nu le apare poza cand o pun Astept alte raspunsuri