| bkmad a întrebat:

Am o problema care as vrea sa ma ajutati sa o rezolv si daca se poate rezolva. Am scos niste poze de pe aparatul digital si le-am pus pe hi5 dar pe hi5 apar altfel decat cum sunt ele sad apar mai decolorate. cred ca vi s-a intamplat si voua. Stiti cum pot sa fac sa apara normal sau macar s ale modific printr-un program care stiti ca merge sa le modific in asa fel ca pe hi5 sa se vada exact cum sunt ele?

2 răspunsuri:
| ale a răspuns:

Asa patesc si eu mereu, hi5 scrica claritatea pozelor
ps:fa-ti facebook daca vrei acolo se vad foarte binehappy

| andreea_2425 a răspuns:

Asa se intampla mereuhappy hi5'ul poceste pozele. Incearca totusi sa folosesti photoscape, eventual photoshop'ul. kss:*