| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema si as dori sa ma ajutati. Nu de curand m-am apucat sa fac svr de cs si prima oara mi-au iesit dar ierau spam si acum le pot face fara dar adevarata problema este ca nu se poate conecta nimeni(doar eu) la server. Daca ma poate ajuta cineva add id: d33jay_dany sau un tutorial explicit. FUNDA!

3 răspunsuri:
| ROB3RT89 a răspuns:

Despre ce servere e vorba?
Cs 1. 6 sau counter strike source?! Daca e vorba de server 1. 6 (amxmodx)instaleza swds 47-48 si verifica cu atentie fisierul server.cfg.La linia sv_lan 1 modifici cu 0.Verfica si seterile firewall, poate serverul este blocat.Intreaba'i pe cei care nu se pot conecta ce eroare le da.

| D33jayDany a răspuns (pentru ROB3RT89):

Este 1. 6 amxmodx am in el swds 47-48 instalat in el server.cfg este sv_lan 0 firewall este oprit. Si zic ca nu merge sa ii intreb dar pe trebuie facut serverul internet sau lan sunt la rcs rds si svr l am facut pe internet.

| D33jayDany a răspuns:

Pentru Cs 1. 6