| AnnaAnnne a întrebat:

am si eu o intrebare:Cine are tableta si ce marca?big grin

4 răspunsuri:
| IntrebariOurWorld a răspuns:

Sall... Eu. Acum sunt pe tableta big grin, am tableta mpman. Mp720 4Gb (Internet Tablet)

| AnnaAnnne explică (pentru IntrebariOurWorld):

Ok, am si eu urmatoare intrebare:Tu poti vedea de exemplu filme pe divx. online ca mie imi scrie ca am nevoie de nu stiu ce plugin si nu stiu de care am nevoie.Ai vreo idee? Si eu nu pot intra pe TPU dupa tabletacrying

| IntrebariOurWorld a răspuns (pentru AnnaAnnne):

Si eu am aceeas problema. Exista un program Adobe flash player care nu poat fi insalat pe orice tableta...

| AnnaAnnne explică (pentru IntrebariOurWorld):

L. am instalat acum cateva zile si am instalat mai multe aplicatii si de atunci imi merg jocuri /filme online pe care pana atunci nu le puteam deschide, iar la divx. online nici macar Nu. mi apare filmul...