| K4ppy a întrebat:

Sall TPUhappy. Am si eu o problema pe care sper ca puteti sa o rezolvatihappy, joc metin2 europe.aseara mergea iar acum de dimineata imi da eroare la conectare. cei care joaca europe si stiu ce are sa imi zica... cel care da cel mai bun raspuns primeste Funda:X

Răspuns Câştigător
| UrBaN99 a răspuns:

Nu cred ca s-a inchis permanenthappy sterge metinu si instaleza'l inapoi daca tot asa o sa-ti apara trebuie sa astepti deoarece eu cred ca se face lucrari la server (sa'l faca mai bun sa adauge mape itme noi tongue) bafta

| K4ppy explică (pentru UrBaN99):

L-am sters si l-am reinstalat iarasi si tot asa... face

| UrBaN99 a răspuns (pentru K4ppy):

Pff incerca sa astepti poate se redeschiedetongue as am si un un metin pana la ora 1 e inchissad da-mi add st3fan_Judokanu sa mai vorbim

| K4ppy explică (pentru UrBaN99):

Intra pe mess... ti-am bagat iduhappy

6 răspunsuri:
| marik99 a răspuns:

Pai s-a inchis ori temporar ori permanent.Am patit si eu mai de mult, s-a inchis pentru 2 saptamani, nu stiu cat timp il va tine inchis, depinde daca vreau sau nu sa plateasca hostulwinking

| UrBaN99 a răspuns:

Funda pls?

| andrei_6331 a răspuns:

Pai incearca sa ti-l reinstalezitongue