| K4ppy a întrebat:

Sall TPUhappy.Am o problema si sper ca puteti sa ma ajutatihappy. Deci, am instalat metin2 europe..toate bune, am jucat vreo 2 saptamana si acum cand dau la el imi deschide fereastra cu metinul si imi apare o casuta cu? si imi iese din el
nu stiu ce are...Care stie ajutati-ma, cel care da cel mai corect raspuns primeste funda+vothappybig grin

1 răspuns:
| Cece989y a răspuns:

Uite sa iti explic si mie mi-s-a intamplat la fel...casuta respectiva vrea sa iti transmita de fapt ca acel joc are un asazis virus foarte foarte mare care daca nu vei sterge jocul mai repede vei avea de pirdut foarte mult.Virusul iti va afecta tot Windowsul si pur si simplu la un moment dat nu se va mai deschide si atunci chiar ca te-a luat gaia! Succes
P.S.=Desinstaleaza jocul acum cat mai poti.Bafta!