| PickUp a întrebat:

Am un Cosmote Smart Play si vreau sa pun niste poze pe facebook si nu stiu cum... Funda multumesc!

3 răspunsuri:
| ArekkusuKage a răspuns:

Cand faci poza trebuie sa iti apara distribuire sau incarcare pe web daca nu te duci la fabook>option>photo > put an existing photo>si o alegi si o pui

| PickUp explică (pentru ArekkusuKage):

Mahhappy Tu ai vazut ce telefon am mentionat eu? Al meu nu are option! Ca daca avea asa stiam si eu... Dar fiindca nu are nu pot! Al meu are alte setaristraight face Daca tu ai telefon sau ai vazut telefon ca al meu spune-mi! Daca nu, nu mai vorbi:~!

| ArekkusuKage a răspuns:

Are un BUTON sensitiv care este pentru optiuni... e primul tau android nu?