| KoWeD a întrebat:

Am un laptop samsun (nu stiu exact modelul):4GB Ram 2GB placa video 500GB hard disk. Si se misca greu pana si minecraft si GTA san adreasu mi se misca greu. De ce oare? Este din cauza laptopului? care este motivul?

Răspuns Câştigător
| LittlePunk a răspuns:

Este din cauza laptopului intr-o singura privinta.Acolo unde are el ventilatorul se aduna praf cu timpul si acela supraincalzeste procesorul. Incearca sa sufli de 3-4 ori acolo poate iese praful ala.Stiu asta pentru ca si eu am avut aceeasi problema, de aceea mi-am luat si cooler, iar acum cand bag mana sub el e foarte rece, si jocurile merg super de bine. Sper ca te-am ajutat.

| KoWeD explică (pentru LittlePunk):

Are ceva daca pun aspiratorul la ventilator?

| LittlePunk a răspuns (pentru KoWeD):

Nu stiu sigur, aspiratorul are o putere cam mare, mie sa nu bage prea mult aer.Ca sa fii mai sigur sufla ca astfel iti dai seama daca iese praf cand te inecihappy.Eu asa am facut si asa mi-am dat seama ca am praf.