| cRaNs1MoRe a întrebat:

As dori sa vad cine e interesat de un cont metin2 ro lvl 46war gol? Nu va faceti griji ca schimb eu parola sau ceva pentru ca eu joc metin2 tim si in 1 rand contul este al unui baiat care la dat la schimb pentru niste itm metin2epical si cand mi l-a dat a spus ca e al lui cineva care nu mai joaca si astfel de cand joc eu pe el nu a schimbat nimeni parola.In fine dau acest cont pe iteme metin2tim orice server(chaos3, server1, server2,chaos).Cine vrea contact id de mess:robert_mafia86.
PS:Nu pe nimfa +0 dga +0 sau alte chesti eu as vrea chesti bune pentru ca un cont 46 ro cu m3la iures si m1 la vartejul sabiei si 5-6 carti ale competentei nu se da asa usor.

4 răspunsuri:
| AmXjKr a răspuns:

Ce carti are?

| cRaNs1MoRe explică (pentru AmXjKr):

Ba nu dau cartile asa la vanzare pentru ca am precizat ca nu mai joc..totusi ca sa spun asa are 2vartej sabie 1 de aura 1ambuscada si una nor otravitor a da si mai are 1 binecuvantarea vieti de aia care umple tot pm si pv si 6ierburi medicinale 44ficati de tigru si 1ficat de tigru cu+... deci ai itm pe metin2tim sau ce?

| AmXjKr a răspuns (pentru cRaNs1MoRe):

laughing se vede ca nu ai avut niciodata iteme ca lumea pe RO. Hai sa-ti spun eu cum sta treaba gogule: un cont ca asta, in realitate e mai putin de 5 ron. Eu de exemplu vand 1kk pe 50 bani, iar contul tau valoreaza vreo 5kk maxim, adica 2, 5 ron. Deci iti zic ca nu faci cine stie ce schimb cu contul tau, daca avea iteme+9, cal armat, da puteai sa faci ceva, da asa iei *** in gura, iti zic eu cu acest cont.

| cRaNs1MoRe explică (pentru AmXjKr):

Si 2,5ron e cam un coyf lvl 60+9 acolo