| DarkSasuk3 a întrebat:

Sall TPU, as vrea daca imi puteti da cateva jocuri care seamana foarte mult cu Metin2 dar sa nu fie online

Dau Funda celui care imi da un joc sau mai multe!

Răspuns Câştigător
| Costin1996 a răspuns:

Incearca ''Torchlight''.Are grafica buna, nu este online si are un gameplay placut si usor.

5 răspunsuri:
| DarkSasuk3 explică:

Am spus sa fie Fara Conexiune La Internet!

| AlexXxKiiddxD a răspuns:

Gothic1/2/3. BloodRayne. Funda?big grin

| Forevermore7 a răspuns:

Seria Diablo, Titan Quest, Sacred.
Apropo Blood Rayne nu seamana deloc cu Metin 2, ne avand elemente rpg.

| DarkSasuk3 explică (pentru Forevermore7):

Titan Quest seamana foarte mult cu Metin2, la stil de lupta si skiluri dar este online din pacate deci nu se pune

| Forevermore7 a răspuns:

Nu este multiplayer only. Poti sa il joci la single player eu l-am terminat la single asa ca se punehappy