| DaNuTzU2013 a întrebat:

as vrea sa imi dati un tutorial de folosire windows movie maker+download link.Mai de graba as vrea sa stiu cum sa lipesc video-urile facute de fraps. Windows 7 ultimate, 32biti.Si daca stiti imi puteti spune de ce nu merge sa postez pe youtube? Pentru ca nu merge sa postez nici macar la videoclipurile postate de mine. Ba chiar nu merge sa vad descrierea,daca e vreo setare sau ceva lasati intr-un comment, funda pentru aman2 raspunsurile corecte(mai mult faza cu fraps)

Răspuns Câştigător
| MasterXXL a răspuns:

Dai pe google TPB tutorial uite aici:http://www.youtube.com/......p?/results

Funda?