| gaby12345 a întrebat:

as vrea si ieu sa-mi iau un xbox 360 la mana a doua si nu stiu daca unul modat esta mei bun decat unul nemodat.

Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| TudorLux a răspuns:

Ti-as recomanda unul modat, daca nu difera pretul, deoarece il poti demoda si moda daca vrei, si daca iti iei unul modar, iti merg si jocurile tale neoriginale, si cele originale, pe cand daca nu e modat, poti juca online jocuri, dar trebuie sa le cumperi. daca te decizi sa faci totul legal si sa iti cumperi jocurile, iti poti lua nemodat.

3 răspunsuri:
| TudorLux a răspuns:

Mersi.

| gaby12345 explică (pentru TudorLux):

SI crezi ca este vreo diferenta intre xbox 360 slim si xbox 360 modelu vechi adica sa nu meargea anumite jocuri?

| TudorLux a răspuns (pentru gaby12345):

Nu sunt sigur. Cred ca la primul nu poti conecta kinnect, si ca e putin mai slab.Da, cred ca nu poti juca unele jocuri pe cel vechi, dar depinde si ce asteptari ai, adica nu e chiar atat de vechi nuci ala, adica ar merge gta 4, call of duty, dar cred ca nu ar merge L.A noire, gta5, astea mai mari cu grafica foarte buna.