| dnzzzzzzzzzzzzzzz a întrebat:

Asvrea sa va intreb cum fac rost de bagheta magice de halloween in MT 2 Ro, ca cineva mi-a zis ca pica din metine, da am batut pana acum vreo 13 metine si nu mi-a picat nimic.
Dau funda XD!

Răspuns Câştigător
| GmVenNo a răspuns:

Salut Danyel!
Pica la bossi, mai greu dar pica! Uneori poti sa stai si o zi intreaga si sa nu pice si uneori pica si 10 pe zi! Depinde de noroc!
Eu unu iti urez noroc si sper ca ti-am fost de ajutor!
FUNDA?

3 răspunsuri:
| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică:

Ms pentru raspuns.
Mai astept comentarii si daca al tau e bun primesti funda

| dnzzzzzzzzzzzzzzz explică:

Miai putea spune care sunt bosii din cateva mape mai cunoscute?

| GamesOffLine a răspuns:

Pica la bosi si la metine. creaza un profil de War si bate metine.