| Rauldenis a întrebat:

Cand incerc sa intru pe un server call of duty 4 modern warfare 1 imi zice,, You are permanently banned from this server" de ce imi zice la toate serverele asa? mai ales ca imi zicea si cand am incercat sa intru pentru prima data pe un anumit server si tot aia. Ce pot sa ii fac?

Răspuns Câştigător
| Raspundd a răspuns:

Nimic. V-a trebui sa renunti la joc, asta apare daca site-ul este virusat.

| Rauldenis explică (pentru Raspundd):

Mersi de raspuns. Ma asteptam la ceva ca sa-l repare da na. asta e. mersi oricum? si acum ce pot juca shooter gen call of duty?

1 răspuns: