| St3fanuTz a întrebat:

Mi-am luat o versiune mai veche a Call of Duty numita (Call of duty 4 : modern warfare) si vreau sa il joc online.Cand intru in el prima data (pe "iw3mp.exe" care l-am pus pe desktop) imi scrie :
"ERROR
Unable to initialize PunkBuster. PunkBuster is disabled."
Si cand incerc sa dau pe un server imi apare acolo sa dau pe Yes sau No, si cand dau pe Yes nu face nimic.Decat daca dau pe NO imi iese si nu face nimic. Funda + VOT + Voi incerca sa va ajut si eu la cateva din intrebarile voastre. Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| uNKN0Wn a răspuns:

Instaleaza programul PunkBuster, trebuie sa fie odata cu jocul.