| Cipy23 a întrebat:

Ce jocuri distractive, misto, care sa iti omoare plictiseala stiti? Cele mai misto primesc funda.
SI as vrea sa mearga pe PC meu :
CPU : Intel(R) Pentium(R) 4 CPU 3. 06GHz
RAM : 2.1 GB
Video Card :ATI Radeon Graphics Processor (0x5B63) LA video card am :
Video RAM : 512 MB
Pixel Shader version : 2.0
Vertex Shader version : 2.0
MULTUMES ANTICIPAT DAU FUNDA 100%

Răspuns Câştigător
| spaghetty a răspuns:

COD 4 MW e fain, left 4 dead, left 4 dead 2
fear, fear extraction point, fear perseus mandate, fear 2, fear 3 si prototype(asta o sa iti mearga mai greu)

4 răspunsuri:
| andy95summer a răspuns:

League of Legends

| Cipy23 explică:

MS de raspun, dar mie nu imi plac jocurile online sau jocuri gen wow etc.

| HaHaHa123 a răspuns:

Prince Of Persia happy e destul de dragut

| HALVyyy a răspuns:

Incearca WoW Cataclysm (freakz) e destul de fain sunt multi playeri de treaba care se baga in seama si te fac sa razi, actiune cat de cat, leveling super rapid... happy