| AnOrdinaryGuy a întrebat:

Ce vi se pare mai smecher dintre urmatoarele jocuri pentru ps3: Assasins Creed 4 Black Flag sau Devil May Cry? Deoarece nu pot sa ma hotarasc ce sa imi iau

Răspuns Câştigător
| alexpusok a răspuns:

Eu cred ca cel mai tare joc dintre astia 2 este Assasins Creed 4 Black Flag pentru ca asta am si eu si e super tare am jucat si pe devil may cry si ala e bun da assasins creedu e mai bunbig grin Funda?

6 răspunsuri:
| Zangetsu a răspuns:

Assassin's Creed 4 iti va oferi mai multe ore de gameplay si in plus, are multiplayer.

| OnuOnulică a răspuns:

Salut
Cel mai bine iti cumperi Assasins Creed 4!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi-a placut mult Assasins Creed 4. Devil May Cry in comparatie nu ajunge la acelasi nivel cu celelalte 2. Iar in Black Flag pur si simplu nu ma regaseam. Acum, daca tie iti place mai mult Black, recomand cu placere.

O zi buna!

| Cristi94de a răspuns:

100% Assasins Creed 4.

| Denyiiiisa a răspuns:

Clar Assasins Creed 4 Black Flag...E mai bun gameplay-ul, grafica, dar acum nu ai specificat si ce Devil May Cry, pentru ca-s mai multe.

| Turkishh_Don_1995 a răspuns:

Assasins Creed 4 Black Flag cu siguranta... are o grafica excelenta si mai ales pentru ps3. e o splendoare sa te joci... in caz de vrei un joc misto rau. alege Tekken. e criminal :X