| Vlad_Dobrescu_1999 a întrebat:

Cine imi da si mie va rog frumos un site de unde pot descarca fifa 12 full( sa mearga va rog) sunt disperat...plss! FUNDA=Vot (lasati-mi id ul de mess sa vbm..in caz ca nu stiu sa-l instalez sa ma ajutati cu Team Viewer)

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Sunt niste site-uri care contin : filme, muzica, programe, jocuri si multe altele, dar ca sa poti descarca de acolo ai nevoie de un cont pe site-ul lor si un program t o r e n t cu care sa descarci! Bafta!

3 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Numai de pe tracker-e il poti descarca! Trebuie sa-ti faci cont pe unul... Bafta!

| Vlad_Dobrescu_1999 explică (pentru lpavel):

Cum adica pe trakere? Ce sunt alea?

| Vlad_Dobrescu_1999 explică (pentru lpavel):

Ok mersiwinking

| lpavel a răspuns (pentru Vlad_Dobrescu_1999):

Sunt niste site-uri care contin : filme, muzica, programe, jocuri si multe altele, dar ca sa poti descarca de acolo ai nevoie de un cont pe site-ul lor si un program t o r e n t cu care sa descarci! Bafta!