| FreDeRico56 a întrebat:

Imi poate spune cineva de ce nu pot sa schimb tema la Windows 7 pe una din cele AERO? Am ceva gen windows 98, stiti voi tema aceea cliasica...Am incercat cu adjust for best appearence si tot nu merge sad va rog imi puteti spune?

2 răspunsuri:
| JustM3JustABoy a răspuns:

Dai click dreapta pe desktop, dai personalizare, alegi tema si iti apare o casuta unde scrie windows clasic.E, de acolo o schimbi, dai pe " windows clasic " si alegi windows 7 daca toto nu merge inseamna ca ai sters celelalte teme din greseala, dar le poti lua de pe micrsoft.com Funda?

| FreDeRico56 explică:

Uitati si poza cum mi se vede. ma ajuta si pe mine cineva?
http://i48.tinypic.com/21l940i.png