| lukas247 a întrebat:

Credeti ca acest sistem de gaming de aici e bun? La acei bani.Adica eu caut un sitem destul de bun de 8G ram, procesor bun placa video nVIDIA geforce si acesta mi se pare destul de bun.Voi ce spuneti?

http://www.emag.ro/......D9F5JBBBM/

Răspuns Câştigător
| CM7YRE a răspuns:

E deja foarte bun sistemul pnetru multe jocuri, dar cred ca pretul e putin ridicat. La banii aia iti faci o configuratie gen
http://intimp.ro/forum/viewtopic.php?f=10&t=159
si-ti mai raman si bani, ori iti iese mai bine ca ce-i acolo. Dar daca nu preferi configuratie pe piese, poti sa iei direct unitatea aia. E foarte buna.

| lukas247 explică (pentru CM7YRE):

Mersi mult o sa ma mai gandesc

4 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

DA! Este foarte bun, o sa-ti mearga toate jocurile! Bafta!

| CristiCristiano a răspuns:

Este chiar foarte bun are 8 GB RAM, placa video de 2 GB, dar eu iti recomand sa cauti un sistem cu procesor Dual Core

| alexfulgerul a răspuns:

Este chiar bun dar la banii aia nu se merita mai bine iti ei un laptop pentru ca alea sunt foarte ieftine eu am gasit unu mai bun si mai ieftin tot Asus dar eu il iau la mana a doua pentru ca alea sunt cele mai ieftine. Bafta!