| AAAdelin a întrebat:

Cum pot fece copii in sims 3. Adica sa fac copii intr-o familie care este deja in casa. Stiu ca dau pe barbat si pe femeie (pe rand) dar trebuie sa fie casatoriti, sa ii pun in acelasi pat, sa dau pe relax, dupa care dau unul pe altul la Try a baby... fac in pat... ce fac ei, dupa care cate zile ar trebui sa astept pana cand femeia v-a "da viata " la un nou sim?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu trebuie neaparat sa fie casatoriti. Cat pentru asteptat, intre 3-5 zile, de-ale lor bineinteles. La mine de obicei, dupa 4 zile. big grin

Sper ca te-am ajutat big hug