| DutzuRazor a întrebat:

Cum pot sa imi pun level la euro truck simulator 2 cu cheat engine?
Cel mai bun raspuns va fi premat cu o funda!
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Florin_Leca_1973 a răspuns:

Intri pe cheat engine selectezi de pe ecranul cel mic din coltul ferestrei euro truck simulator 2 si in casuta de selectare alegi extract value apoi unde scrie value scrii nivelul pe care il ai si apoi in ecranul unde o sa iti arate rezultatele le selecteti le toate si le puneti jos cu sageata care arata pe celalalt spatiu gol acolo dai dublu click pe toate cand vrei sa le modifici, iar dupa ce leai modificat pe toate vei reporni euro truck simulator 2 intri pe profilul tau si ai sa vezi lv pe care l-ai pus

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

RE: Nu ai cum!

| DutzuRazor explică (pentru anonim_4396):

Da sa imi pun level in alt mod nu pot?

| DutzuRazor explică (pentru anonim_4396):

Am descoperit singur, si da am putut sa imi pun level cu cheat engine.
Nu mi-ai fost de folos!

| Anonimalul a răspuns:

DutzauRazor pot sa te ajut eu
1) nu este nici un cheat [cheat la ets este doar de money ]
2) cel mai bine descarci o salvare unde ai lvl mai mare si bani [money, cash ]
3) Decat sa te complici cu chats enegy
mai bine faci ce te-am indrumat euwinking