| ღAnonimღ a întrebat:

Daca vrea cineva sa se apuce de League of Legends, lasati-mi va rog email-ul sa va dau o invitatie, pentru banibig grin. Precizez ca e un joc foarte tare, cel mai bun si cunoscut MOBA game. Daca va plictisiti si vreti sa experimentati jocuri noi, acum e momentul happy

3 răspunsuri:
| Simonicaaaaaaa a răspuns:

Daca vrei ma adaugi ma cheama AmyDarkHeart am lvl 30 si aproape 800 win-uri:*

| ღAnonimღ explică (pentru Simonicaaaaaaa):

Te-am adaugat, stii vreo metoda de a face bani(ip/rp) mai usor? big grin

| Simonicaaaaaaa a răspuns (pentru ღAnonimღ):

Nu prea am nevoie sincer.
Am aproape 19000 ip si nu mai am ce campion sa-mi iau, adica cei care imi plac ii am.
si am vreo 20 skin-uri deci nu prea mai vreau rp...dar daca stii tu nu strica