| Fcp_Mario_2000 a întrebat:

Sall TPU, dau funda celui care imi da si mie un raspuns la urmatoarea intrebare:"Cine imi zice si mie un metin2 frumos care nu sunt 6/7 la shop si sa fie foarte greu rate mici cam ca ro dar nu ro rate mai mici decat 100 or 100 fix astept raaspunsul "am incercat multe metinuri dar nu gasesc! please vreau un raspuns la aceasta intrebare! nu uitati dau funda!

1 răspuns:
| NAdrian a răspuns:

Incearca sa te lasi de acest joc.
Acu poate nu o sa iei in seama sfatul zicand ca ce poate sa iti faca un joc.
Peste 2-5 ani o sa vezi ca am avut dreptate,doar ai pierdut timpul,in loc sa citesti aura sabiei si eu mai stiu ce,citeste o carte in realitate,ai un caracter care esti chiar tu, nu te ingriji de alt carcater, de pe metin.