| Oanna96 a întrebat:

Intrebare |Urgenthappy

Vreau sa-mi spune-ti ce sa scriu pe tricoul prietenului meu la sfarsitul anului a 8ahappy
Chiar nu stiusad
mersi anticipat. Funda + vot:*

Scuzati categoria

Răspuns Câştigător
| DianaDidi95 a răspuns:

Pai ai putea sa-i scrii un text gen: "poate pentru lume esti o singura persoana, dar pentru mine esti intreaga lume"
sau niste cuvinte simple...
"forever together" |impreuna pentru totdeauna|
Sau pe partea din fata a tricoului sa scrii "I love", iar pe partea din spate "YOU". Si undeva, jos intr-un colt "by [si scrii acolo numele tau, sau cum te alinta el pe tinewinking] Promit ca revin cu idei, daca imi mai vinhee hee
Funda?

5 răspunsuri:
| Timmotey a răspuns:

Pentru cel mai bun coleg pe care o sa il uit imediat sa stii ca ( nu sh ce amica ) te place laughing)

| giuly a răspuns:

Ai făcut 8 ani de şcoală degeaba, eşti agramată like hell

| Oanna96 explică:

Scuneti-mi cateva si despre viitorhappy

:*

multumesc

| adda_3343 a răspuns:

Te iubesc puibig grinsau cum ii spui ubig grin

| Laura1102 a răspuns:

O fraza ce mie mi-a placut enorm este
"iubirea este architectura vieti tale"

nu stiu daca intelegi ce vreau sa zic dar inseamna mult.