| alexandraFdh a întrebat:

de ce cand dau start la orice metin imi da o eroare in care imi zice " sorry, your system doesn't support 3D graphics. please check your hardware and system configuration they try again "? vreau un rasp rapid.PS : cel mai rapid raspuns primeste funda

5 răspunsuri:
| gabytofan a răspuns:

Inainte iti mergea metinu? ti-a mers vreodata?

| alexandraFdh explică (pentru gabytofan):

Da inainte imi mergea cand aveam win XP dar dupa ce am dus unitatea la reparat la un prieten si mi.a bagat win7 ultimate nu imi mai merge crying (aveam metin 2 lunaris)

| gabytofan a răspuns (pentru alexandraFdh):

Pai iti dai si u singura seama cxa e de la windows

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai. :
1. Nu ti-l suporta adica posibil sa nu fie compatibil cu placa videi (Cel mai probabil).
2. Nu iti recomand sa te joci, fiind fata va rade lumea de tine in viata reala plus ca vei intalni o gramada de cocalari (nu chiar toti sunt cocalari dar ei domina acest joc).

| Alexandru7883 a răspuns:

Pai si mie imi aparea la vechiul calculator asa cand deschideam 2 metinuri cred ca din cauza placii video slaba.