| Dorinelll a întrebat:

De ce nu mai imi merge metin2 hammer? Imi scrie ceva ca Sorry your system does not support 3D graphics, please check your hardware and system configeration then try again......Inainte cu 2 zile imi mergea si brusc nu mai merge....De ce? Si mai important, ce trebuie sa fac sa imi mearga? Dau funda raspunsului costigatorrrrrrrrrrrrrr!

5 răspunsuri:
| Gagergorus a răspuns:

Ai reinstalat cumva windowsul?
Daca da instaleaza inca odata driverul de la placa grafica.

| Dorinelll explică (pentru Gagergorus):

De pe net descarc?

| Gagergorus a răspuns (pentru Dorinelll):

Aaaaa...Tu nu ai driverele? Sunt pe doua cd-uri pe care ti le-a dat cand ai cumparat calculatorul.

| Dorinelll explică (pentru Gagergorus):

Frate l-am luat la mana a II-a..nu mi-a dat nici-un cd...un prieten mi-a spus ca din comp imi pot instala.

| Gagergorus a răspuns (pentru Dorinelll):

Trebuie sa stii piesele din care e alcatuit...